Договір покупця

    Поточна пропозиція містить всі істотні умови договору, і направлена широкому колу осіб, є публічною офертою. Згідно ст. 638-640 Цивільного кодексу України Договір є укладеним, після отримання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції, якщо сторони досягли згоди з усіх істотних умов договору. Фізична особа яка бажає і / або оформляє замовлення на товари представлені в нашому інтернет магазині на сайті meblux.com.ua (далі Сайт) і володіє необхідною дієздатністю для здійснення покупки (далі Покупець) має право укласти договір з Продавцем виключно шляхом приєднання до умов справжньої оферти.

Замовлення оформляється Покупцем самостійно через Сайт і / або за телефонами вказаними на сторінці контактів. Після оформлення замовлення Продавець зв'язується з Покупцем для уточнення інформації про замовлення.

Для оформлення замовлення Покупцеві слід вказати обраний товар, свої Ім'я, Прізвище, адреса електронної пошти (за наявності), телефон, адресу доставки. Надання недостовірної інформації може стати підставою для відмови в поверненні товару належної / неналежної якості та виплаті Покупцю грошових коштів.

Вказуючи персональні дані, Покупець автоматично дає згоду на використання, обробку та зберігання наданої інформації Продавцем. Продавець зобов'язується використовувати інформацію виключно для підтримки процесу продажів, не розголошувати отриману від Покупця інформацію третім особам, за винятком агентів і третіх осіб, що діють на підставі договору з Продавцем та беруть участь у виконанні зобов'язань Продавця перед Покупцем, крім випадків передбачених законодавством України. Інформація про Покупця зберігається в системі з моменту реєстрації або оформлення покупки до моменту видалення облікового запису і недоступна для перегляду іншими користувачами Сайту. Покупець має право змінити інформацію в свого облікового запису будь-який час.

Після оформлення замовлення Клієнту надається інформація про етапи обробки замовлення, а також очікуваний термін доставки Товару Клієнту.

Покупець має право анулювати оформлене замовлення, зателефонувавши в Службу підтримки клієнтів по одному з телефонів, зазначених на сторінці контактів, при цьому внесена за нього передоплата не повертається.

Продавець залишає за собою право встановити суму передоплати в залежності від типу товару і обраного способу доставки.

Продавець може анулювати замовлення, якщо Покупець не вніс покладену передоплату протягом 2-х (двох) робочих днів. Також Продавець може анулювати замовлення, доставку якого, Покупець відкладає на термін більше чотирнадцяти днів (або не забирає самостійно в разі самовивозу) без повернення Покупцеві суми внесеної ним передоплати. У тому випадку, якщо затримка сталася не з вини Покупця, в разі неможливості Продавця доставити замовлені Товари через їх відсутність, в тому числі з причин, незалежних від Продавця, Продавець повідомляє про це Покупця по телефону або електронною адресою, вказаною при реєстрації і всіма іншими можливими способами і повідомляє орієнтовний термін поставки Товару. При оплаті замовлення безготівковим розрахунком на банківський рахунок Продавця, безготівковим платежем за допомогою банківської карти, оплати за допомогою електронних систем, моментом оплати Товару Покупцем вважається день зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. При оплаті замовлення готівковими коштами моментом оплати Товару Покупцем вважається день передачі коштів Продавцю / Представнику Продавця.